Prodej pozemku, 17.297 m² - Říčany - Voděrádky

Říčany - Voděrádky

9 900 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 17.297 m2. Pozemek po celé své délce kopíruje ulici Krabošická a mírný svah je orientovaný na jihozápad s výhledem do krajiny a je v přímém sousedství stávající zástavby. Veškeré sítě jsou umístěny přes ulici u přilehlých rodinných domů. Případnému investorovi v tomto případě odpadá povinnost budovat příjezdové komunikace, neboť na jednotlivé parcely bude možný sjezd přímo z hlavní komunikace.

Pozemek je aktuálně veden jako orná půda. V územním plánu ještě zahrnuty pro stavbu nejsou. Po změně územního plánu se cena před zasíťováním dle cennové mapy v této lokalitě pohybuje v ceně 3 000-3 500 Kč/m2, nicméně do poslední změny územního plánu tyto pozemky zařazeny nebyly, i když svou polohou jsou k tomu předurčeny.

Umístění pozemků je ideální pro konečné uživatele, kteří potřebují rychlý dojezd do Prahy (5 min Jižní Město), ale zároveň chtějí žít v přírodě, kterou představují říčanské rybníky a lesy. Zároveň se však nebudou zdržovat průjezdem dopravně přetíženými Říčany, neboť veškerou občanskou vybavenost mohou nalézt v sousedních Čestlicích.

Vhodné jako investice, kde se očekávaný výnos může pohybovat v násobcích. Je zde však třeba trpělivosti. Očekávaná doba je 5 - 15 let.

Cena9 900 000 Kč
Ev. číslo00134
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŘíčany - Voděrádky
OkresPraha-východ
Plocha pozemku17.297 m²
ZástavbaObytná
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lukáš Chlouba
Lukáš Chlouba

+420 739 640 130
lukas@flatels.com